niedziela, 15 grudnia 2013

Early Polish III/62b armia skończona - Płowce 1331r.

Ehhh kolejny projekt ukończony. Piąta armia ukończona. Rok temu malowałem swoją pierwszą armię. Ale ten czas leci. Mozna powiedzieć, że ta armia to przełom w połowie prac zacząłem uczyć się nowego sposobu rozjaśniania figurek. Łuki i włócznie malowane były starym sposobem dlatego mogą różnić się od reszty.


Łuki. Były to podstawki, od których zacząłem malowanie tej armii.
Poniżej mam dzielnych włóczników. Wzory na tarczach są dość abstrakcyjne ;)
Ostrza i harcownicy. Od nich zaczęła się zabawa z rozjaśnianiem. Pierwszy raz udało mi się też namalować na tarczy tak drobne elementy jak pół lew pół orzeł.A teraz rodzynki. Podstawki, które kosztowały mnie wiele wysiłku i czasu, ale z których bardzo się cieszę. Dwie podstawki rycerstwa polskiego. Wincenty z Szamotuł i królewicz Kazimierz.
Władysław I Łokietek wraz z oddziałem lekkiej jazdy.
Na koniec obóz.  Uznałem, że jaskinia łokietka będzie dobrym wyborem, chociaż z Płowcami ma niewiele wspólnego.6 komentarzy:

 1. Fenomenalni Maćku.Naprawdę wyśmienici.
  Ale jaskinia ma nie takie wejście, możesz u mnie obejrzeć na zdjęciach jeśli chcesz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello there, I love this army, you did a fantastic job...well done Sir!

  cheers,

  OdpowiedzUsuń
 3. Great work! Can I have your permission to post some of these photos in the Vexillia Limited Gallery - http://gallery.vexillia.ltd.uk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks ! :) Could you write your email address, I will answer there, or I could contact with your through facebook profile. How do you prefer ? :)

   Usuń
 4. The best way to get in touch is via this contact page - http://www.vexillia.ltd.uk/contact.html

  OdpowiedzUsuń